Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vyjádření Kateřiny Konečné ke kauze Vrbětice!

Albert Kukol
Takže si to shrňme❗️
👉K události staré 7️⃣ let premiér a ministr vnitra svolali mimořádnou tiskovou konferenci v sobotu vpodvečer. Bývalý ministr zahraničí Petříček poté přiznává, že o zveřejněných informacích věděli už nějakou dobu. K tomu se přidává odvolaná cesta ministra vnitra do Ruska jen den před tiskovou konferencí.
👉Do výbuchu měli být zapojení agenti GRU, kteří o pár let později měli otrávit agenta Skripala. Zřejmě v té strašlivé GRU mají jen dva agenty – 001 a 002.
👉Vše se odehrává krátce po nových sankcích 🇺🇸USA vůči Rusku, vyhoštění ruských diplomatů z USA, Polska a Bulharska a zvyšujícího se napětí na Ukrajině, kde ukrajinští nacionalisté provokují další kolo konfrontace.
👉Rusko slíbilo dodat 300 000 vakcín Sputnik V a Rostatom se uchází o dostavbu Dukovan a mnoha lidem to bylo trnem v oku.
👉KSČM 🍒 vypověděla toleranční patent a vláda by mohla čelit pokusu o vyslovení nedůvěry. Bude ještě trojkoalice vyvolávat nedůvěru❓
⚠️Každopádně je třeba vše vyšetřit, na základě důkazů nikoli domněnek, a vysvětlit. Zatím mi to ale tak trochu připomíná práci pana Cibulky se siderickým kyvadélkem. Abychom pak nebyli ruskými agenty nakonec všichni…